Sylwester w SPATiF-ie

Panie i Panowie, to ważna chwila. Tegoroczna noc sylwestrowa nie może być nieudana, gdyż tematem jest GOTYK. To kopalnia pomysłów i kreacji. Można wszystko, ogranicza nas jedynie kreatywność lub całkowity jej brak. To będzie prawdziwy gotycki bal i nawet nie wiemy, od czego zaczniemy, czy od Siouxie And The Banshees, czy od The Cure, a może od Bauhaus.

Tymczasem bilety w cenie 99 zł dostępne będą tylko u barmanów w SPATiF-ie już od przyszłego wtorku. Natomiast rezerwować możecie już, gdyż jak zawsze może ich zwyczajnie zabraknąć. Co to będzie za bal, co to będą za kreacje.
Nie możemy sami się doczekać tego magicznego wieczoru.

Godz. 21:00
 


Jasełka w SPATiF-ie II Pozdrowienia z Tel Avivu

Kolejna edycja spatifowych Jasełek. Tym razem po niemal dwuletniej przerwie powracamy z kolejną historią narodzin maleńkiego, który uratuje świat. Będzie jak zawsze zaskakująco i brawurowo.

Jasełka w SPATiF-ie II Pozdrowienia z Tel Avivu to jak zawsze zaskakująca historia, osadzona wokół pewnej historii i dobrze obsadzona. 16 grudnia 2021 to data, kiedy znów się spotkamy jak w 2019 roku.
Radość z powrotu, radość z tworzenia i radość z życia.

Godz. 21:00
 


Sylwester w SPATifie

Ile to już razy SPATiF był wietrzony? Tym razem wpuszczamy świeże, muzyczne powietrze. NOWA POLSKA PIOSENKA to nowy cykl 7 koncertów, w ramach których wystąpią młodzi wykonawcy, prezentujący bardzo przebojowe piosenki.

21.10.21 - Drobne Niepokoje
18.11.21 - Ala|Zastary
09.12.21 - Kurkiewicz
20.01.22 - Niemoc
17.02.22 - Róża
17.03.22 - Syndrom Paryski
21.04.22 - Cudowne Lata
Młodość, przyszłość, historia, Sopot Stayin' Alive!

Godz. 21:00

Starzy bywalcy niejedno już u nas widzieli i słyszeli, ale dla młodszej publiczności, która też przecież kiedyś będzie starsza, mamy też bonus. Będzie nim karta do SPATiF-u. Otrzyma ją każdy, kto zdąży kupić bilet w pierwszej puli. Liczba zawsze będzie limitowana. Cena biletów na wszystkie koncerty to 30 zł. W dniu koncertu – 40 zł.
 


TRANQUILIZER koncert 15.11. 2018 godz 21, wstęp wolny

Tranquilizer to Trójmiejska grupa muzyczna, która porusza się w klimatach psycho pop, trip hop, electro, alternative, tworząc hybrydę klimatycznych i przejmujących dźwięków. Na czele zespołu stoi wokalistka Luna Bystrzanowska. Na swoim koncie mają LP „Take a pill" oraz EP "10Ö8". W październiku 2018r. zespół planuje premierę następnej EP o tytule "Pauza Play".

Obecnie w skład zespołu wchodzą:
Luna Bystrzanowska - wokalistka, autorka tekstów
Michał Banasik - gitarzysta, basista
Kacper Graczyk - elektronika, klawisze

ZAPYTAJ MNIE CZY KOCHAM https://www.youtube.com/watch?v=dmaefGV4uC0

FB
https://web.facebook.com/tranquilizerPL


 


KRZYSZTOF SKIBA - premiera książki "Ciągle na wolności" oraz koncert zespołu The NOVORODKENS 18.11.2018 godz 19, wstęp wolny

Autobiografia łobuza Skiby "Ciągle Na Wolności" oraz koncert gości specjalnych formacji The NOVORODKENS.
Krzysztof Skiba w swojej autobiografii rozśmiesza, edukuje i puszcza oko do czytelnika, a przede wszystkim zabiera nas w niezwykłą podróż na backstage swojego życia. Opowiada o udanym dzieciństwie, działalności konspiracyjnej, więzieniu, do którego trafił w latach 80., kulisach działalności Big Cyca i polskiego show-biznesu czy powstawaniu legendarnego Lalamido. Jest rozrywkowo i politycznie. Latają kamienie i ulotki. Unosi się gaz nad niespokojnymi ulicami i na scenie podczas koncertu. Tysiące ludzi skanduje hasła na demonstracji przeciwko władzy, ale też świetnie bawią się, śpiewając przeboje Big Cyca Autobiografię łobuza czytajcie, jak chcecie, od początku, od środka lub wspak, bo kolejne rozdziały są jak puzzle, które ktoś porozrzucał na nie zawsze miękkim dywanie rock and rolla.
 


RAPER JOOZEF - premiera płyty 22.11.2018 godz 21, wstęp wolny


Joozef Raper vel Raper Joozef (lat 63) to pierwszy przedstawiciel Trójmiejskiej Sceny Hip Hop 50+, który odważył się wystąpić na żywo! Zrobi to właśnie u nas, w klubie SPATiF, 22 listopada i będzie to premiera jego płyty DZIKIE PSY! Pozostali raperzy HH50+ jak na razie się ukrywają, publikując jedynie nagrania studyjne. Nie usłyszycie ich w radiu ani w klubach ale zamierzamy to zmienić. :) Przypomnijmy, że to właśnie u nas, w SPATiFie narodziła się idea HH50+. W roku 2016 podczas Jasełek, Józef z Nazaretu zbeszcześcił krzesło krzycząc, że zrywa z ciesiołką i przerzuca się na raperkę. Karol Schwarz z Nasiono Records oczarowany tym występem, porzucił psychodelię i przeszedł na Hip Hop. Od tamtej pory wytrwale promuje wyczyny starszych raperów, których grono powiększyło się już do pięciu: Joozef, Orzech, Antyk, Shigetsu, Gatzbi. Wpierają ich młodsi koledzy producenci: Pardwa, Al Zicher, Karton, Minimal Scum. POSŁUCHAJ KRZESŁA: https://youtu.be/3g-xBFe2-Mk

Być może ktoś z Was pamięta też FALOWIEC - hiphopową supergrupę, która zagrała jeden tylko koncert w swojej karierze. Pamiętacie gdzie go zagrali? .... tak tak, w klubie SPATiF. To był rok 2005. Dziś, Falowiec dojrzał do pięćdziesiątki i przekazał Trójmiejskiej Scenie HH50+ swoje wcześniej niepublikowane nagrania. To są prawdziwe perły Trójmiasta i kawał historii. Mamy nadzieję, że Joozef Raper nie skończy na jednym koncercie. Wiemy, że dużo zależy od sukcesu tej imprezy, dlatego przybywajcie licznie, róbcie hałas ale krzeseł nie ruszajcie :) Sami sprawdźcie: https://hh50plus.bandcamp.com/album/ep-3

 
SYLWESTER W SPATiF-ie 31.12.2018/2019 godz 21, bilet 70 zł - obowiązuje schludny strój hippisa.


Tradycyjnie już jako jedni z pierwszych ogłaszamy tegorocznego Sylwestra. Hasło i temat w tym roku to: MAKE LOVE NOT HATE. Tym samym SPATiF zamieni się w hipisowską komunę. Wszelkie inspiracje do kreacji czerpiemy tylko z muzyki - Jimmy Hendrix, Grateful Dead, Janis Joplin, The Doors, Jefferson Airplane, Bob Dylan, The Beatles, Joan Baez, The Who, Led Zeppelin, Iron Butterfly - Official, Ten Years After - Band czy musical HAIR. Zapuście zatem włosy, brody, wepnijcie w nie kwiaty i koraliki, przyjmijcie pseudonimy i bądźcie tak kolorowi jak tylko możecie. SPATiF będzie bez nienawiści, pełny miłości, muzyki i radości. Jedyne co trzeba zrobić to dokonać w SPATiF-ie rezerwacji i zakupu hipsowskiego biletu w cenie 70 zł. Nie będzie to możliwe online. Nasza komuna będzie bardzo hermetyczna i ograniczona, dlatego im szybciej do niej dołączycie tym łatwiej Wam będzie przetrwać ten czas.

** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **

 

** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **
** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **

glowna
archiwum
historia
restauracja
wideoteka
filmy
sklep
bimba_film
partnerzy
** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **
** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE ** SPATiF 2004 - 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone
Kup Teraz!
** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **
** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **
01. Big Fat Mama - Baw Mnie
02. Yummy Cake - Boy
03. Plazmatikon - Drops
04. Big Fat Mama - Twój Dziki Krok
05. Blenders - Power To The People
06. Times New Roman - Lucy
07. Plazmatikon - Robotique
08. Blenders - Frontline
09. Skinny Patrini - No More Down
10. Yummy Cake - Stereo
11. Big Fat Mama - Boom That Basement
12. Blenders - Do It
13. Skinny Patrini - So What ?!
14. Times New Roman - Femme Fatale
15. Plazmatikon - Puls
** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE ** kup_teraz!

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

'.google-analytics.com/ga.js';var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s);})();